Úsměv HappyFoto » Novinky

Novinky

 
Nové produkty v nabídce

Nové produkty v nabídce

středa, 26. listopadu 2014 - Nová verze programu HappyFoto-Designer 5.3 přináší nové produkty. Nabídku fotoobrazů jsme rozšířili o vícedílné fototobrazy (4 různé materiály, 16 možných kombinací, 2-5 dílů). Fotoknihu velkou (cca A4) pevnou lepenou nabízíme nově v provedení na šířku, v počtu stran 24-240. Puzzle se rozrostlo o verzi s 1000 dílky, pivní tácky o sadu 75 ks a 150 ks. Nově přicházíme se stínítkem do auta a rohožkou ve dvou velikostech.

 
Nová verze programu HappyFoto-Designer 5.3 ke stažení

Nová verze programu HappyFoto-Designer 5.3 ke stažení

pondělí, 3. listopadu 2014 - Od 30. října 2014 je k dispozici nová verze programu HappyFoto-Designer 5.3 se spoustou novinek. Přibyly nové kliparty, ale hlavně nové produkty. Na první pohled zaujme nový vzhled a s ním i jednodušší ovládání.

 
Paní jednatelka na Country rádiu

Paní jednatelka na Country rádiu

úterý, 30. září 2014 - Paní jednatelka si v neděli 28. září v 10 hodin povídala na Country rádiu s Honzou Macounem v pořadu Moje hobby během doby. O čem?

 
Kalendáře 2015 se jmény

Kalendáře 2015 se jmény

čtvrtek, 18. září 2014 - S okamžitou platností můžete objednat nástěnné kalendáře A3/A4 – na výšku i na šířku se jmény. Již nebude nutné nosit v hlavě, kdy kdo má svátek. S našimi kalendáři budete mít absolutní přehled.

 
HappyFoto-Fotokniha na iPadu

HappyFoto-Fotokniha na iPadu

pátek, 29. srpna 2014 - Pro zpestření přinášíme video, jak snadné je vytvořit fotoknihu. Nejde o suchý návod k použití, o nezáživnou teorii. Jde o zábavné video ze života. Posuďte sami.

 
Platba kreditní kartou

Platba kreditní kartou

čtvrtek, 7. srpna 2014 - Kromě platby dobírkou můžete s okamžitou platností uhradit Vaši objednávku kreditní kartou (Visa / MasterCard) online. Okamžitě Vám odpadá starost mít neustále v peněžnence dostatečnou hotovost. Jak snadné a bezstarostné.

 
Výsledky prvního kola soutěže

Výsledky prvního kola soutěže

pondělí, 21. července 2014 - Máme pro vás výsledky prvního kola soutěže Úsměv HappyFoto! Gratulujeme postupujícím a všem ostatním děkujeme za krásné úsměvy.

 
Doobjednání fotoknih a fotodárků je tak snadné

Doobjednání fotoknih a fotodárků je tak snadné

pátek, 18. července 2014 - Čas, který jste investovali do přípravy fotoknih nebo fotodárků je stejně cenný, jako na nich zachycené vzpomínky. Jste-li s Vaší i s naší prací spokojeni, můžete do 25 dnů od odeslání objednávky během pár vteřin a bez nového přenášení dat doobjednat libovolný počet fotoknih nebo fotodárků za aktuální cenu, kterou uvidíte v nákupním košíku.

 
MINI a MAXI

MINI a MAXI

čtvrtek, 5. června 2014 - Podobně jako ve filmu Twins od režiséra Ivana Reitmana se i u nás narodila zcela odlišná "dvojčata". Jedno je malinké a drobné, druhé extra velké.

 
Nové webové stránky

Nové webové stránky

středa, 14. května 2014 - Přicházíme s novým vzhledem našich stránek. Určitě nám dáte za pravdu, že jsou hezčí, přehlednější, rychlejší a pohodlněji si vyberete produkty z naší nabídky. A o to nám přesně šlo. Být Vám, našim zákazníkům, ještě blíže, než tomu bylo dosud. Pevně věříme,že budete s naší prací spokojeni.

 
 

Podpořte nás na Facebooku

Video z finále 2017

 

Těšili jste se na sestřih z finále soutěže Úsměv HappyFoto 2017? Tady jej máte. Děkujeme všem soutěžícím a těšíme se s Vámi na další ročník. Vaše HappyFoto.

Posted by HAPPY FOTO