Úsměv HappyFoto » FAQ

FAQ

 

Vyplnila jsem soutěžní přihlášku, ale můj profil se stále nezobrazuje v hlasovací aplikaci.

Veškeré soutěžní profily jsou kontrolovány administrátory tak, aby nedošlo ke zveřejňování nevhodného či zakázaného obsahu. Ke schválení fotografie administrátorem dojde do 1 následujícího pracovního dne. Pokud Vás během této doby nekontaktuje zástupce pořadatele soutěže a Váš soutěžní profil stále nebude aktivní, piště prosím na e-mail: soutez@usmevhappyfoto.cz.

Vyplňuji přihlášku do soutěže, ale nedaří se mi přiložit fotografie.

K soutěžnímu profilu je potřeba přiložit fotografii v rozlišení alespoň 520x620 px, maximální velikosti 2 MB a formátu jpg. V případě, že soutěžní fotografie nesplňuje tyto požadavky, je nutné do přihlašovacího formuláře vložit jinou soutěžení fotografii.

Mohu vložit k soutěžnímu profilu mou fotografii s mým dítětem?

Pokud je z fotografie jednoznačné, která osoba je na fotografii soutěžící, je možné k soutěžnímu profilu přiložit fotografii s dítětem či dětmi. Je však důležité, aby soutěžící byla na soutěžní fotografii přítomna a jednalo se o jedinou přítomnou dospělou ženu.

Je možné jako soutěžní fotografii použít hromadnou fotografii?

Pokud je na hromadné fotografii přítomna právě jedna dospělá žena a lze z fotografie jednoznačně určit soutěžící, je možné tuto fotografii k soutěžnímu profilu použít.

Chtěla bych se zúčastnit soutěže, ale stále mi není 18 let.

Bohužel v tomto případě není možné, aby soutěžící byla žena mladší 18 let. Více v pravidlech soutěže.

Jak mohu hlasovat pro soutěžní fotografii?

Pro vybranou soutěžní fotografii hlasujete tlačítkem „Hlasovat pro svou favoritku“, které se nachází pod vybranou fotografií. Je nutno zdůraznit, že facebookové tlačítko „like“ nijak neovlivňuje počet hlasů v soutěži.

Mohu do soutěže přihlásit svou dceru?

Pokud je dceři alespoň 18 let a souhlasí s účastí v soutěži, je možné dceru do soutěže přihlásit.

 

 

 

Podpořte nás na Facebooku

Video z finále 2017

 

Těšili jste se na sestřih z finále soutěže Úsměv HappyFoto 2017? Tady jej máte. Děkujeme všem soutěžícím a těšíme se s Vámi na další ročník. Vaše HappyFoto.

Posted by HAPPY FOTO